Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Chińska firma Xiaomi prezentuje swój kolejny świetny telefon. Tym razem to model Xiaomi Redmi Note 5A Prime. Został on wyposażony w superszybki ośmiordzeniowy procesor, który wspierany jest przez poszerzoną do 3 GB pamięć RAM. Lepszy aparat otwiera przed użytkownikami nowe możliwości. Smartfon jest niewielkich rozmiarów, nie waży nawet 200 gram, a jego ekran to 5.5 cala, jednak nie traci on na jakości i tworzy oraz wyświetla obrazy w HD. Ekran został pokryty szkłem 2.5D, które skutecznie zabezpiecza telefon przez wszelkimi zarysowaniami.

Ośmiordzeniowy procesor

Smartfon posiada mocny i szybki ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435, który jest wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Użytkownik będzie mógł dzięki temu cieszyć się szybką i efektywną pracą, bez obawy, że telefon zawiesi się w najmniej oczekiwanym momencie. Wiele uruchomionych na raz aplikacji? Dla Xiaomi Redmi Note 5A Prime to żaden problem!

Czytnik linii papilarnych jako nowy i skuteczny sposób zabezpieczenia

Xiaomi prezentuje po raz kolejny telefon z niezwykle czułym czytnikiem linii papilarnych. Zabezpieczenie to raz na zawsze rozwiąże problem niepożądanego korzystania z naszego telefonu przez osoby trzecie. Teraz wszystkie dane, zdjęcia i aplikacje będą bezpieczne. Czytnik umieszczony jest z tyłu na obudowie, co umożliwia szybkie odblokowanie smartfona.

Najlepszy aparat do selfie

Aparat znajdujący się z tyłu posiada 13.0 Mpix, co sprawia, że jest odpowiedni do codziennego użytku. Ze smartfonem Xiaomi bez problemu uwiecznisz wszystkie najważniejsze chwile swojego życia. Z kolei aparat z przodu to aż 16.0 Mpix. Dzięki temu Redmi Note 5A Prime to idealny telefon do robienia selfie. Kolory są żywe i jasne, a jakość po prostu zniewalająca.

Wytrzymała bateria o dużej pojemności

Problem krótkiego czasu pracy baterii w smartfonach jest powszechnie znany i ubolewają nad tym wszyscy użytkownicy. Xiaomi swój telefon wyposażyło w litowo-jonową baterię o pojemności aż 3080 mAh! Zapewnia to długie godziny pracy na jednym ładowaniu.