Xiaomi Redmi 5A 2 – smartfon dla każdego

Wybierając smartfona idealnego dla nas, musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Najważniejsze, aby posiadał odpowiedni procesor i wystarczającą ilość pamięci, dzięki czemu zawsze będzie mógł działać szybko i sprawnie. Ważne jest również przeznaczenie telefonu – czy potrzebujemy go tylko do rozmów i sms-ów, czy może do oglądania filmów i grania w gry?

XIAOMI REDMI 5A 2/16GB DUAL SIM ZŁOTY

Smartfon Xiaomi Redmi 5A to gwarancja szybkiej i płynnej pracy. Posiada czterordzeniowy procesor Qualcomm 64-bit Snapdragon 425, który sprawdzi się idealnie, zarówno do codziennego użytku, jak i do grania w wymagające gry.

Żywotność baterii

W telefonie została zamontowana bateria 3000mAh o dużej pojemności, która w połączeniu z optymalizacją pracy MIUI daje gwarancję bardzo wysokiej wydajności telefonu, niskiego zużycia energii, zapewniając do 7 godzin spokojnego odtwarzania wideo i 6 godzin grania w gry. Przy oszczędnym użytkowaniu, jedno ładowanie może wystarczyć nawet do 8 dni.

Dogodny ekran HD

Smartfon Redmi 5A posiada czytelny, elegancki, w pełni laminowany ekran HD, którego przekątna liczy 5 cali. Dodatkowo został wyposażony również w tryb czytania, który zmniejsza zmęczenie oczu i chroni wzrok poprzez filtrację niebieskiego światła.

Wysoka jakość zdjęć

Telefon będzie świetnym wyborem dla osób, które uwielbiają robić zdjęcia i cenią wysoką jakość. Redmi 5A wyposażony został w szybki aparat 13 megapikseli, który umożliwia w robienie ostrych, wyraźnych zdjęć o wysokiej jakości.

Dual Sim i MicroSD

Kolejną zaletą smartfonu jest fakt, że obsługuje on jednocześnie dwie karty SIM do transmisji danych i rozmów telefonicznych – z powodzeniem może zastąpić telefon służbowy. Ponadto wyposażony został kartę microSD, co daje dodatkowe miejsce do przechowywania danych.

Wszystkie cechy tego telefonu sprawiają, że Xiaomi Redmi 5A 2 z pewnością spełni oczekiwania wszystkich użytkowników. Lekki korpus, długa żywotność baterii, dobry aparat i szybkość działania tworzą z niego smartfon idealny, przeznaczony dla każdego!