Xiaomi Redmi 5 Plus

Xiaomi Redmi 5 Plus idealnie dopasowuje się do Ciebie

Telefon ma niecałe 6 cali wielkości, co sprawia, że nie jest bardzo duży i dobrze trzyma się w dłoni. Dzięki swoim lekko zaokrąglonym bokom idealnie wpisuje się w najnowsze branżowe trendy. Chińska firma Xiaomi oferuje ten model w trzech wariantach kolorystycznych – klasyczna czerń, szampańskie złoto oraz nowy, dotychczas niespotykany niebieski. Z tego powodu może wybrać telefon, który idealnie dopasuje się właśnie do Ciebie. Dla wygody użytkowników, przycisk odblokowania został umieszczony na tylnej obudowie. Dodatkowo ekran dzięki odpowiedniemu, automatycznemu kontrastowi, jasności i temperaturze wyświetlanych kolorów mniej obciążają wzrok i nie mają tak szkodliwego wpływu na zdrowie oczu.

Bateria o dużej pojemności

Xiaomi Redmi 5 Plus został wyposażony w baterię o mocy aż 4000 mAh! To praktycznie o połowę więcej, niż w starszych, popularnych modelach. Zapewnia to długie godziny pracy na jednym ładowaniu, bez strachu, że odbije się to na jakości użytkowania.

Gwarancja długoletniego użytkowania

Ten model, jak i jego poprzednik, przeszedł wiele obszernych testów dotyczących trwałości jego wykonania. Jakie były ich wyniki? Xiaomi potwierdza, że port USB jest w stanie być podłączany 5 razy dziennie, przez prawie 6 lat, ekran dotykowy o takiej wielkości ma żywotność ponad 16 lat, a przyciski boczne są w stanie wytrzymać przyciskanie 100 razy dziennie przez prawie 14 lat! Te liczby są co najmniej imponujące.

Aparat idealny dla każdego

Smartfon chińskiego producenta został standardowo wyposażony w dwa aparaty. Przedni idealnie sprawdzi się do robienie selfie z najbliższymi w bardzo dobrej jakości, ponieważ posiada 5.0 Mpix. To wystarczająco do codziennego użytku. Z kolei aparat znajdujący się z tyłu jest ponad dwukrotnie lepszy od przedniego. Posiada 12.0 Mpix, ale to nie liczby są najważniejsze. Aparat robi zdjęcia najwyższej jakości w różnych warunkach świetlnych, dlatego zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.