Odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2

Odkurzanie i mopowanie w jednym

Odkurzacz Xiaomi drugiej generacji posiada zarówno opcję odkurzania na sucho, jak i mopowania na mokro. System bioniki roślinnej pozwala na łatwe i automatyczne wchłanianie wody. Urządzenie w pierwszej kolejności odkurza wyznaczoną przestrzeń, a później wyciera ją na mokro. Zbiornik na wodę i mop został wyposażone w system łatwego montażu.

Automatyczne czyszczenie i pilot zdalnego sterowania

Dzięki nowej funkcji Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 odkurzacz sam będzie wyznaczał ścieżki sprzątania. Nowy, precyzyjny czujnik LDS skanuje pomieszczenie, a później wykorzystuje algorytm SLAM do stworzenia optymalnej mapy pomieszczenia. Urządzeniem można sterować smartfonem po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Mijia. Może kontrolować postęp sprzątania w czasie rzeczywistym oraz zdalnie sterować odkurzaczem. Przez telefon możesz również ustalić harmonogram, który sprawi, że zaoszczędzisz dużo czasu, a urządzenie będzie działać, na przykład tylko wtedy, gdy jesteś w pracy. Robot reaguje na ustawione komendy głosowe.

Wykorzystane w modelu czujniki

Nowy robot od Xiaomi został wyposażony w czujnik dookólny, dzięki czemu odkurzacz automatycznie omija wszystkie przeszkody, które spotka na swojej drodze. Jego odległość od ściany w czasie pracy to około 10 mm.

Zwiększenie wydajności baterii

Model został wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności aż 5200 mAh! Oznacza to aż dwie i pół godziny w trybie standardowym. Można to przełożyć na inne liczby – na jednej baterii odkurzacz jest w stanie posprzątać mieszkanie o wielkości do 250 metrów kwadratowych.

Czyszczenie nigdy nie było tak wydajne

System podciśnieniowego tornado poradzi sobie z każdym zabrudzeniem na każdej powierzchni. Urządzenie automatycznie rozpozna, na przykład, dywan i dostosuje swój program. Moc ssania w tym modelu to aż 2000 Pa, czyli o 200 więcej niż w pierwszej wersji. Po roku użytkowania odkurzacza, wydajność jego filtra spada jedynie o około 5 procent!

Zawartość zestawu to:
– odkurzacz,
– stacja ładująca,
– adapter do ładowania,
– zbiornik,
– mop.